Koncerty, nagrania…

Moi Drodzy,

Trochę zapuściłem się ostatnio w prowadzeniu mojej strony… A działo się sporo. We wrześniu kończyłem, wraz z Chórem Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej oraz wokalistami i instrumentalistami, pracę nad „Requiem for the living” Dana Foresta. Mam zaszczyt być w składzie muzyków, który ten piękny utwór wykonali jako pierwsi w Polsce. Polskie prawykonanie Requiem nastąpiło bowiem 28 września (nieoficjalnie), zaś oficjalne prawykonanie utworu nastąpiło 12 października, podczas koncertu z okazji 15-lecia chóru. W dniach 13-14 października, w sali koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych w Bielsku-Białej nagrywaliśmy to dzieło. Z niecierpliwością czekamy teraz na efekt końcowy.

10 listopada, wystąpiłem z koncertem w kościele w Cieszynie-Kalembicach. W programie znalazła się m.in. muzyka polska oraz improwizacje na tematy patriotyczne.

Dzisiaj (19 listopada) zapraszam serdecznie na koncert kameralny do sali organowej PSM w Cieszynie. Będę miał przyjemność zagrać wspólnie z Jackiem Heczko (skrzypce), Tomaszem Pająkiem (klarnet) oraz Marcinem Krywultem (fagot). Początek koncertu o godz. 17:00. Do zobaczenia!